خب میدونم شاید این برای اولین پست وبلاگم مناسب نیست ، اما نمیدونم چرا یه حسی بهم میگه همین الآن اینو بنویس.

حتی نمیدونم دقیقا از چی بگم ، نمیدونم واقعا از چی بگم ! نمی دونم !

از درد خودم بنویسم یا درد دوستم از مشکلاتی که از دستشون خسته شدیم ! یا ...

یا مثلا شروع کنم یه راهنما برای فلان چیزی که خیلی هامون باهاش مشکل داریم و قصد داریم یاد بگیریمش بنویسم(مینویسم نوشتنی نوشته میشه wink  )

ولی خیلی دوست دارم قبل از همه چیز و همه چیز و همه های دیگه به یه مهمی اشاره بکنم

انسان و انسانیت  !

انسان آن فراموش شده ترین مفهوم آن غایب لجن مال شده و لگد مال شده زیر برخی عناوین نه چندان مهم !
بله مهم ترین صفت اشرف مخلوقات ، چیزی که در این روز ها نشانه هایی اندک هم از آن نمیبینم . نه شاید هم دارم تند میروم ، هست پرتوهای خیلی ضعیف هست که هنوز در حال تابشه .
ولی باور کنید بدی ها زیاد شده اند ، بد شده ایم ، بد ، رام بودگان وحشی شده که می گن حتما ما هستیم ! به لطف وجود این همه بدی ! میدونم می خواین بگین کوری این همه خوبی رو نمیبینی ؟ ولی باور کنید بدی ها اونقدر زیاد، بزرگ و خفن شدن که مثل ابر سیاه و وحشتناک جلوی نور آفتاب رو گرفتن .

از کودک خردسالی که به دلیل فقر خانواده اش و نداشتن هزینه ی درمان بخیه های صورتش ، دوباره صورتش رو شکفاتن و بخیه هارو برداشتن
 بله آقای دکتر و پرستار ! خیلی لطف کردی، واقعا ممنون /:
اصلا چرا دور برم ؟ ، از اکثر هم سن و سالام و مثلا دوستان و همکلاسی هایی که داشتم میگم .

 از اینانی که کل فکرشون درگیر خوردن و خوابیدن و مخرج هاست ، از اینانی که عقده های گوناگون دارند ! دوست من باور کن ما انسانیم نه ابزار کامجویی ! ( البته دوستان خیلی خوبی هم هستن که بحثشون جداست : )  ) چرا گرگ بودن و گرگ شدن این همه مد شده ، واقعا قابل درک نیست برام ، از نزدیکترین افراد زندگیت که بجای انسانیت ازت درخواست گرگ بودن رو دارن ، از پدر ها و مادر هایی که به جای انسانیت از فرزند خود همچین درخواست هایی دارن و فرزند خود را از کودکی با طرز فکر های احمقانه بزرگ میکنند و تحویل جامعه میدهند خسته ام.

از این ها خسته ام

از پیر شده های بزرگ نشده ، از روشن فکرنماها که در باطن لجن مال اندیشانی بیش نیستن ! ، از آن آدم هایی که در پناه عناوین مختلف هرکاری میخواهند میکنند ، خستم از این روز ها که بی غیرتی نعمتی شده ! .

خاک بر سر مردمی که تفاوت میان خوبی و بدی را نمیداند ! ،دوست عزیز آرزو می‌کنم که یه انسان آزاد باشی، فارغ از جنسیت و ملیت.

اگر معتقدی باید بگم امام حسین (ع) هم گفته : اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید.
بیایید ، عادات و رسم و رسوم اشتباه و متعصبانه ای که داریم رو کنار بزاریم ، بیاید تابوها و سنت های مضحک و بی پایه رو بشکنیم
فاحشه مغزی نباشیم !

بیایید انسان باشیم


اینچنین هوا پس است و هرکه سوی خویش داره !

دم نزن سکوت کن که گفتن تو نیش داره !